Jak Zainstalować Metalowe Pokrycia Dachowe: 13 Kroków Ze Zdjęciami

Porady zawarte w niniejszym przewodniku instalacji mają ograniczony charakter i należy je stosować wyłącznie jako wskazówki. Nie można na nim polegać jako na dokładnej instrukcji dotyczącej bezpiecznego montażu dachu, która będzie się różnić w zależności od okoliczności. Istnieją szczegóły, które mówią Tobie lub instalatorowi dokładnie, jak prawidłowo zainstalować materiały migające wokół punktów penetracji. Istnieją jednak pewne obróbki, takie jak te do świetlików, które są dostarczane hale stalowe z zestawami lub innymi kierunkami instalacji “recommended”. Często NIE są one zalecane przez producenta do stosowania na metalowym systemie dachowym. Należy pamiętać, że producenci systemu metal/profil wkładają dużo czasu i pieniędzy w szczegóły instalacji, aby upewnić się, że ich szczegóły są odporne na warunki atmosferyczne i solidne konstrukcyjnie. Jeśli nie chcesz, aby woda przesiąkała pod gontem i powodowała nieszczelności dachu, koniecznie musisz zainstalować krawędź kroplową.

steel roof intitle:how

Jednak niezależnie od metody rozliczeniowej wykonawcy pokrycia dachowego, rozmiar dachu nadal będzie miał znaczący wpływ na koszty instalacji. W tym scenariuszu płatwie drewniane lub podpodeszwy są używane jako listwy futrzane na starym dachu i wiaty magazynowe stalowe mocowane do poniższej konstrukcji. Ten system ramowy można zainstalować bezpośrednio na istniejących gontach lub zastosować na istniejących tarasach lub podkładach. Nowe metalowe panele dachowe są następnie mocowane do systemu szkieletowego.

Kontrola Dachu

Do zakrycia końcówek mocowań stosuje się kolorowe nasadki, co pozwala na wtopienie mocowania w kolor arkuszy. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami bezpośrednio telefonicznie lub e-mailem, a my pomożemy tak szybko, jak to możliwe, aby odpowiedzieć. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną z często zadawanymi pytaniami.

Zakończ Czapkami I Rynnami Ridge

Dachy metalowe są niezwykle trwałe, a ich żywotność wynosi 50 lat lub więcej, w zależności od rodzaju użytego metalu i warunków konstrukcje stalowe klimatycznych. Po zmierzeniu dachu następnym krokiem jest zakup wszystkich materiałów i narzędzi potrzebnych do instalacji.

FAQ O Montażu Dachów Metalowych

W rzeczywistości jego żywotność może sięgać nawet 200 lat, jeśli zostanie wystawiona na działanie optymalnych warunków. Ze względu na naturalną powłokę miedziany dach w ogóle nie wymaga przemalowywania. Spodziewaj się zapłaty od $1 465 do $2 570 za kwadrat za montaż dachu miedzianego.

Oprócz wyboru materiału, dachy metalowe są również dostępne w 3 typach konstrukcji; Panele mocowane przelotowo, zwane panelami falistymi, panelami modułowymi i panelami stojącymi lub karbowanymi. Chociaż z three najpowszechniejsze są panele z blachy falistej mocowane przelotowo, są to powszechne i łatwo dostępne pokrycia dachowe, które można zainstalować na poszyciu dachu lub płatwiach. Z drugiej strony panele modułowe naśladują gonty asfaltowe i materiały dachowe przypominające dachówki i są dostępne w szerokiej gamie kolorów i stylów. Zaciskane lub stojące panele szwów instaluje się na solidnej lub pomijanej osłonie; który jest osłonięty szczelinami pomiędzy nimi i ma bardzo złożony proces instalacji. Podejścia tego nie należy stosować do odzyskiwania istniejących dachów zainstalowanych na legarach prętowych, pokładach drewnianych lub pokładach metalowych ze sztywną izolacją. Ponieważ instalacja metalowego dachu jest dość zaawansowanym projektem majsterkowania w domu, potrzebujesz odpowiednich umiejętności, doświadczenia i załogi, aby Ci pomóc. W zależności od zastosowanych metalowych pokryć dachowych proces może być nadal niezwykle skomplikowany.

Jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego panelu dla metalowego dachu, należy wziąć pod uwagę szereg czynników. Od 1963 roku McElroy Metal obsługuje branżę budowlaną dzięki wysokiej jakości produktom i doskonałej obsłudze klienta.

Noszenie odpowiednich butów i bezpieczne przymocowanie do systemu uprzęży jest niezbędne dla bezpieczeństwa przy minimalnym ryzyku. Konieczny jest odpowiedni montaż przez profesjonalistów, ponieważ klamry i śruby muszą być prawidłowo zamocowane, aby zapobiec ostrym krawędziom, które mogą spowodować obrażenia. Bezpieczeństwo należy zawsze traktować poważnie, gdy znajduje się na metalowym dachu. Istnieje wiele powodów, dla których właściciele domów przechodzą na dachy metalowe w porównaniu ze standardowymi gontami asfaltowymi lub innymi materiałami dachowymi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *